Профспілка працівників освіти і науки м. Херсона

НОВИНИ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

В суботу 27 квітня члени первинної профспілкової організації Степанівської ЗОШ 17 Профспілки працівників освіти і науки м. Херсона на чолі з головою ПК Корою Галиною Миколаївною відвідали з одноденною екскурсією м. Кропивницький за сприяння  турагенції Admiral Travel.

Члени профспілкової організації ЗОШ 41 разом з директором школи Поперечнюк І.В. напередодні Великодня долучилися до збору коштів на придбання човнів для морпіхів,які звільняють наш лівий берег.Разом з батьками,учнями зібрали 77  000грн.Через волонтера Кожушко Олексія передали воїнам  140 ОРБ МП 6 човнів з веслами і 2 лотки з моторами,ліки.Захисники передали школі прапор зі своїми підписами та тубус,які знайдуть  достойне місце в школі та будуть символом єдності в боротьбі з ворогом. Разом до перемоги!